Промоција књиге „Чаробни штапић” Нине Кубуровић у Основној школи „Алекса Шантић” у Калуђерици

У Основној школи „Алекса Шантић” у Калуђерици одржана је промоција књиге „Чаробни штапић“ ауторке Нине Кубуровић, у издању Фондције „Браћа Карић”.

Догађај је окупио ученике, наставнике и љубитеље дечје књижевности који су уживали у дружењу са ауторком. Кроз разговор и читање одломака из књиге, деца су имала прилику да закораче у свет маште и науче колико су доброта, пријатељство и снови важни у свакодневном животу.
Фондација „Браћа Карић” поносно подржава ауторе и пројекте који инспиришу најмлађе да негују креативност, хуманост и љубав према књизи. Кроз овакве догађаје Фондација наставља своју мисију промовисања културе, образовања и стваралаштва међу младима, подстичући их да верују у моћ знања и доброте.

Оставите коментар

three × four =